Еуразия гуманитарлық институты колледжінің бірінші курс студенттерін салтанатты түрде студенттікке қабылдау

2022 жылдың 1 қарашасында Еуразия гуманитарлық институты жоғары колледжінің бірінші курс студенттерін салтанатты түрде студенттер қатарына қабылдау рәсімі өтті.
Еуразия гуманитарлық институты колледжінің директоры Аширбекова Алма Даирқызы құттықтау сөз сөйлеп, бірінші курс студенттеріне білімнің жоғары шыңына жетуді, жоспарлардың іске асырылуын және сынақ кітапшаларында үздік бағалардың болуын тіледі.
Бірінші курс студенттері дәстүр бойынша жоғары курс студенттерінің ақыл-өсиеттерін тыңдап, серт берді.
Президент колледжі Койлыбаев Ардак «Правоведение» мамандығының 2-ші курс студенті және Хабахай Ажар КЯЛ-21 белгі бірінші курс студенттеріне табыс етті.
Музыкалық топтардың, би қойылымдары орындалды:» Crazy M»,» N. A. F»,» Студенттік парламент » және т. б.әншілер ән айтты. Сонымен қатар бірінші курс студенттерін бүгінгі мерекелерімен құттықтап, оларға денсаулық, бақыт, көтеріңкі көңіл-күй, шығармашылық табыстар, еңбекқорлық және қоғамдық, мәдени, ғылыми өмірде белсенділік тілейміз!