«WorldSkills-2023» кәсіби шеберлік байқауы

«Жұмысшы мамандықтарын насихаттау!» – «WorldSkills-2023» қалалық кәсіби шеберлік байқауының қозғалысы өз мақсатын осылайша айқындап отыр, бұл – тұтас мамандар тобының еңбегінің жемісі! Бұл, ең алдымен, қатысушылар, отандастар сарапшылар және тәуелсіз сарапшылар. Бұл кәсіпқойлардың Жеңіс жолындағы «шайқасы»!

12 құзырет бойынша 17 қатысушы – «Еуразия гуманитарлық институтының жоғары колледжі» командасы, «WorldSkills Astana-2023» қалалық кәсіби шеберлік байқауында медальдық есепте 7 жүлделі орынға ие болды:

• «Күміс» – Жанысбек Бекзат пен Какенов Ернұр («Кәсіпкерлік» құзыреті, жетекшісі – Темірова Г.Қ.);
  • «Қола» – Евсеев Константин және Семенов Кирилл («Мобильді робототехника» құзыреті, жетекшісі – Ерғазы Ақмарал);
  • «Қола» – Настачук Ратмир («Жүйе және желіні басқару» құзыреті, жетекшісі – Худяков С.А.);
  • «Қола» – Ча Данил («Бейне монтаждау» құзыреті, жетекшісі – Әбеуов С.Б.);
  • «Қола» – Игорь Николаев («3D модельдеу компьютерлік ойындарға арналған», жетекшісі – Әбеуов С.Б.);
  • «Медальон» – Вырыпаева Карина («Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзыреті, жетекшісі – Шаяхметова Д.А.).

Барлық қатысушыларды жақсы нәтижелермен құттықтаймыз!