«Жаңа Белес – 2017» Венн балы

2017 жылы 30-шы қарашада Астана қаласында жоғарығы және арнаулы орта оқу мекемелерінің студенттерінің қатысуымен көптен күткен, мерекелік «Жаңа белес – 2017» жастар балы өтті. Шараға елордамыздағы жоғарғы оқу орындарынан екі мыңға жуық студенттер мен колледждердің белсенді студенттері жиналды. Еуразия гуманитарлық институты колледжінің атынан 2-3 курс студенттері мен «Мисс ЕАГИ – 2017» Суинова Айгерім, «ІІ Вице-мисс ЕАГИ – 2017» Кенесова Зарина бой көрсетті. Аталмыш шарға қатысушылар «Веннт вальсін» орындады.
Кештің ең басты мақсаты – студенттер арасында достық қарым-қатынасты нығайту, жалпы мәдени тұрғыдан тәрибе беру.
Кеш концерттік бағдарламамен аяқталды. Студенттерді Маржан Арапбаева, ағайынды Жүгінісвтер, Ринат Малцагов сынды отандық жұлдыздар құттықтап, өнер көрсетті.