ЕАГИ жоғары колледжінің Мисс және Мистер-2023

Ғажап күлкілер, тамаша нөмірлер және таңғажайып киімдер – осының бәрі 2023 жылы 29 наурыз Еуразия гуманитарлық институтының акт залда өткен «ЕАГИ жоғары колледж Мисс және Мистер» сұлулық байқауыңда орын алды.
Қатысушылармен өткізілетін жұмыстың арқасында бұл байқау ерекше сүйкімділікке ие. Осыдан кейін әр қатысушы бір саты жоғары болады, ең алдымен – өз көзінде.
Көз тартарлық күлкі, әсерлі нөмірлер және көзге түспейтін киімдер – осының барлығы Еуразия гуманитарлық институты колледжінің акт залын толтырды, 2023 жылғы 29 наурыз күні сағат 15.00-де «ЕАГИ-2023 колледжінің Мисс және Мистер» сұлулық және шығармашылық байқауы өтті.
2008 жылдан бастап жыл сайын Сұлулық және шығармашылық байқауын өткізу дәстүрге айналды. Модельдік агенттіктер өкілдерінің құзыретті қазылар алқасы шақырылды: «Fashion Provocation Models» модельдік агенттігінің директоры Наталья Сергеевна Рябко.
Байқауға қатысу үшін балалар қысқа уақыт ішінде өздері туралы айтып, өздерін дұрыс көрсете білу үшін кастингтен өтуі керек еді. Кастинг нәтижесінде конкурсқа қатысу үшін әдемі және талантты 8 қыз бен 8 жігіт іріктелді.
Жеңіске жету жолында қатысушылар уақытты жоғалтпады және өздеріне жаңа көкжиектер мен мүмкіндіктер ашты. Балалар үшін дефиле бойынша мастер-класс, көп сағаттық би дайындықтары, фотосессиялар өткізілді. Байқауға дайындық кезінде қатысушылармен өз ісінің мамандары жұмыс істеді, олар өздерін жақсы жағынан көрсетуге және ештеңеден қорықпауға үйретті.
Ұзақ дайындықтар мен дайындықтардың соңғы кезеңі финалдық концерт болды, онда қатысушылар дефиле, жалпы би көрсетті, зияткерлік сұрақтарға жауап берді, сондай-ақ қатысушылардың кешкі шығуы.
Атқарылған жұмыс үшін біз ұйымдастырушылар – ЖІК төрағасы Р. А. Молдахметоваға, @kdm_eagi Студенттік Үкімітіне және ЖҚ жөніндегі орынбасары А. Б. Оспановқа алғыс білдіргіміз келеді.

Байқау қорытындысы бойынша қатысушылар арасындағы орындар келесідей бөлінді:
Мисс және Мистер кЕАГИ: Исентаева Анель ИЯр-11 және Кемельбеков Досмухамед Пк-11
I вице-мисс: Ахметова Гульмира ПДр-22
I вице-мистер: Поднебесный Евгений ИЯр-32

Жыл сайын қалаулы атақ лайықты атаққа ие болады, және біздің колледжде барлығы лайықты екеніне сенімдіміз! Қатысқаныңыз үшін бәріңізге рахмет, келесі маусымда бізді тағы да күтіңіз Мистер және Мисс кЕАГИ 2024, жаңа кездесулерге дейін!
Байқау аяқталды, декорациялар жиналды, ал біз бүгінен бастап ұйымдастырушылар бізге келесі жылы қандай тосын сый дайындайтының асыға күтуді бастаймыз.