Педагогикалық тәжірибе – кәсіби дайындау жүйесінің маңызды бөлігі

Еуразия гуманитарлық институтының жоғары колледжінде «Негізгі орта білім беру» мамандығы «Шетел тілі мұғалімі»3 курс студенттері «Байқау және бақылау» тәжірибесінің корытынды есеп конференциясы өтті.  Студенттер Нұр-Сұлтан қаласы 54 мектеп -лицейінде бөлінген сыныптары бойынша оқу бағдарламалары, оқу жоспарлары (ҰМЖ, ОМЖ, ҚМЖ)  жоспарын алып, танысып, тәжірибе жоспары бойынша әдістемелік папка жасақталды.  Критериалды бағалау қағидаттарын және критериалды бағалау жүйесінің мазмұнымен танысты . Студенттер мектептің оқу-тәрбие жұмысына араласып,  ағылшын пәні  бойынша бақылау  сабақтарын өткізді, және сыныптан тыс іс шараларды ұйымдастыра алды. Қорытынды есеп студенттеріміздің өз мамандықтарына деген зор жауапкершілігі бар екендігін көрсетті.   Студентеріміздің корытынды есебін ұйымдастыру, өткізу, талдауы өте жоғары деңгейде  өтті.