Студенттерді ат туризмімен таныстыру мақсатындағы кездесу

2023 жылдың 8 қарашасында Еуразия гуманитарлық институтының Жоғары колледжінде AT-Travel.kz ат спорты клубының өкілдері мен «Туризм» мамандығының студенттері арасында қызықты да танымдық кездесу өтті.
Кездесу қызу қарым-қатынас пен өзара қызығушылық жағдайында жүзеге асты. Қонақтар Қазақстан үшін өзекті ат спортының дамуымен таныстырып, ат спорты саяхаттарына қатысудың жеке тәжірибесімен бөлісті. Кездесуге: Клубтың негізін қалаушы Берік Ахмедиянұлы Акилбеков, «Black & White Production» компаниясы директорының міндетін атқарушысы Сергей Корносенков, «Black and White production» компаниясының директоры / продюсері Темірбек Аманжол, клубтың ұйымдастырушысы Жанқожа Жәмилә, және иппотерапевт – Есина Амина мен жоба менеджері Яйла Қадырбекова қатысты.
Қазақстанда ат мәдениеті мен ат туризмін сүйер қауым белсенді дамып келе жатқанын білдік. 2016 жылы Қазақстанның түкпір-түкпірінен келген әртүрлі жастағы және ұлт өкілдерін біріктіретін AT-Travel.kz ат спорты клубы құрылды. Еуразия гуманитарлық институты жоғары колледжінің студенттері мен оқытушылары осы қауымдастықтың бір бөлігі болып, көшпелі салтанатты салт-дәстүрдің мұрасымен танысты.
Біздің алдағы өзара тиімді ынтымақтастығымыз жемісті, ұзақ мерзімді және табысты болатынына сенімдіміз.