«Экстремальды атлетика» Race Nation Burabay

29 қыркүйек күні Щучинск қаласының шаңғы-секіру кешенінің көркем жерінде Ақмола облысы әкімдігінің қолдауымен «экстремалды атлетика» командасы өткізген race Nation Burabay күш төзімділігіне табыну жарысы басталды, деп хабарлайды «ҚазАқпарат» ХАА облыстық ішкі саясат басқармасына сілтеме жасай отырып.
«Four seasons» жобасын жүзеге асыру аясында Race Nation Burabay – 2019 халықаралық туризм күніне орайластырылған, деп хабарлайды <url> . RACE NATION немесе «ұлт жарысы» – жасанды кедергілермен қиылысқан жерден әсерлі жүгіру. Бірегей жарысқа Қазақстанның, сондай-ақ Ресей, Түркия және Тәжікстанның түкпір-түкпірінен 500-ге жуық атлеттер жиналды. Ұзындығы 5 км Трасса 27 бірегей кедергіні сыйдырады – рукоходтар, қабырғалар мен рампалар, ауыр және тікенекті сымдарды тасымалдау – осының барлығы мүмкіндіктер шегінде жұмыс істеуге мәжбүрлейді.
Осы жарыстың нәтижелері:
2 орын Байтасов Алишер » Open «бөлімінде.
6 орын-Данилевский Александр
5 орын-Есембаев Тамерлан,
Қалған спортшылар үздік ондыққа енді.