кЕАГИ Мырза және Аруы-2022

кЕАГИ Мырза мен Аруы – біздің колледждің эмоция мен эстетикаға толы сүйікті іс-шарасы. Бұл студенттерге өздерін көрсетуге және қабілеттерін ашуға мүмкіндік беретін іс-шара.
Қатысушылармен өткізілетін жұмыстың арқасында бұл байқау ерекше сүйкімділікке ие. Осыдан кейін әр қатысушы бір саты жоғары болады, ең алдымен – өз көзінде.
Көз тартарлық күлкі, әсерлі нөмірлер және көзге түспейтін киімдер – осының барлығы Еуразия гуманитарлық институты колледжінің акт залын толтырды, 2022 жылғы 8 сәуір күні сағат 15.00-де «ЕАГИ-2022 колледжінің мырза және аруы» сұлулық және шығармашылық байқауы өтті.
2008 жылдан бастап жыл сайын Сұлулық және шығармашылық байқауын өткізу дәстүрге айналды. Құрметті қазылар алқасы шақырылды модельдік агенттіктердің өкілдері: Наталья Сергеевна Рябко – «Fashion Provocation Models» модельдік агенттігінің директоры, Реимбаев Нұржас – кәсіби модель, театр мен киноның дипломды актері, Какимова Томирис-ЕАТ models моделі, блогер, Milan fashion week, Walkin Heels оқытушысы, Кенесова Диана » Мисс ЕАГИ колледжі 2012″, «Мисс Қарағанды 2013″,» 3 вице Мисс Қазақстан 2013″,» Мисс бикини ТМД Қазақстан 2014″,» Мисс Туризм Интернешнл ҚАЗАҚСТАН 2021″, BSB travel 2019 жылдан бастап, Есен Нұрсұлтан – қ. Қуанышбаев атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық музыкалық драма театрының актері.
Байқауға қатысу үшін балалар қысқа уақыт ішінде өздері туралы айтып, өздерін дұрыс көрсете білу үшін кастингтен өтуі керек еді. Кастинг нәтижесінде конкурсқа қатысу үшін әдемі және талантты 7 қыз бен 7 жігіт іріктелді.
Жеңіске жету жолында қатысушылар уақытты жоғалтпады және өздеріне жаңа көкжиектер мен мүмкіндіктер ашты. Балалар үшін дефиле бойынша мастер-класс, көп сағаттық би дайындықтары, фотосессиялар өткізілді. Байқауға дайындық кезінде қатысушылармен өз ісінің мамандары жұмыс істеді, олар өздерін жақсы жағынан көрсетуге және ештеңеден қорықпауға үйретті.
Ұзақ дайындықтар мен дайындықтардың соңғы кезеңі финалдық концерт болды, онда қатысушылар дефиле, жалпы би көрсетті, зияткерлік сұрақтарға жауап берді, сондай-ақ қатысушылардың кешкі шығуы.
Атқарылған жұмыстар үшін ұйымдастырушылар – ЖІК төрағасы Р.А. Молдахметоваға, @kdm_eagi Студенттік Үкіметіне, ТЖ жөніндегі орынбасары А. Б. Оспановаға, сондай-ақ «Думан» Ақмола облыстық педагогикалық жасағына «кЕАГИ мырза мен аруы» сұлулық және шығармашылық конкурсын өткізуге көмектескені үшін алғыс білдіргіміз келеді.
Байқау қорытындысы бойынша қатысушылар арасындағы орындар келесідей бөлінді:
Мисс және Мистер кЕАГИ-Сапарханқызы Аида Пдр-12 және Қойлыбаев Ардақ ПР-12
I вице-мисс Шерубаева Дильназ Пдр-12
I вице – Мистер Теміржанов Айбол Иск-21
Жыл сайын қалаулы атақ лайықты атаққа ие болады, және біздің колледжде барлығы лайықты екеніне сенімдіміз! Қатысқаныңыз үшін бәріңізге рахмет, келесі маусымда бізді тағы да күтіңіз Мистер және Мисс кэги 2023, жаңа кездесулерге дейін! «ЕАГИ колледжінің аруы» сұлулық және шығармашылық байқауының жеңімпазы жарқын, ерекше, өте талантты және сүйкімді қыз-Сапарханқызы Аида Пдр-12 және «ЕАГИ колледжінің Мырза» – Қойлыбаев Ардақ ПР-12 болды, біз оларды құттықтаймыз! Байқау аяқталды, декорациялар алынып тасталды, ал біз бүгін күте бастаймыз, келесі жылы ұйымдастырушылар бізді таң қалдырады.